Layout Builder Staff Members Blocks (2.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Email
ro: email

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: About
ro: Despre
