Layout - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Layout
fr: Mise en page

en: Effects
fr: Effets

en: Collapsible
fr: Repliable

en: Tabs
fr: Onglets

en: Accordion
fr: Accordéon

en: Content blocks
fr: Blocs de contenu
