Layout - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Effects
hu: Hatások

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Tabs
hu: Fülek

en: Content blocks
hu: Tartalmi blokkok
