Layout - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Layout
ru: Макет

en: Effects
ru: Эффекты

en: Collapsible
ru: Сворачиваемое

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Accordion
ru: Аккордеон

en: Content blocks
ru: Контент-блоки
