Layout - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Layout
nl: Lay-out

en: Effects
nl: Effecten

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Content blocks
nl: Inhoudsblokken
