Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Item
ar: عنصر

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Browser
ar: المتصفّح
