Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.13) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Item
tr: Öğe

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: About
tr: Hakkında

en: Section subtitle
tr: Bölüm altbaşlığı
