Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.15) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Item
ru: Элемент

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: Browser
ru: Браузер

en: About
ru: Информация

en: Upload images
ru: Загрузить изображения

en: Select images
ru: Выберите изображения
