Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Item
fi: Nimike

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Browser
fi: Selain

en: Upload images
fi: Lataa kuvia

en: Section subtitle
fi: Alueen aliotsikko
