Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Item
pl: Element

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Section subtitle
pl: Podtytuł sekcji
