Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.7) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Item
hr: stavka

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Browser
hr: Preglednik

en: About
hr: Opis
