Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.7) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Item
id: Barang

en: Image
id: Gambar

en: Name
id: Nama

en: Browser
id: Peramban

en: About
id: Tentang
