Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.9) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Item
ml: ഇനം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്
