Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Item
ar: عنصر

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: About
ar: حول
