Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Item
be: Элемент

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: About
be: Аб
