Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
