Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Item
cs: Položka

en: Read more
cs: Číst dál

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: About
cs: Popis
