Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Item
cy: Eitem

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw
