Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: About
el: Περί
