Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Item
es: Elemento

en: Read more
es: Leer más

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Name
es: Nombre

en: About
es: Acerca de

en: Section subtitle
es: Subtítulo de sección
