Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Item
eu: Elementua

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Section subtitle
eu: Sekzioaren azpi-izenburua
