Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Item
fa: آیتم

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: About
fa: درباره
