Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Item
gu: નંગ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: About
gu: વિશે
