Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Item
is: Hlutur

en: Read more
is: Lesa meira

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: About
is: Um
