Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Item
ja: 項目

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Name
ja: 名前

en: About
ja: アバウト
