Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Read more
jv: Candhaké

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: About
jv: Ngenani
