Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: About
kn: ಕುರಿತು
