Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Item
ku: دانە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: About
ku: دەربارە
