Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Item
lt: Elementas

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: About
lt: Apie
