Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Item
lv: Ieraksts

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: About
lv: Par
