Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Item
ms: Barangan

en: Read more
ms: Baca lagi

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Name
ms: Nama

en: About
ms: Perihal
