Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: About
my: အကြောင်း
