Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Item
ne: वस्तु

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: About
ne: बारेमा
