Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: About
ps: په اړه
