Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Item
ro: Produs

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: About
ro: Despre
