Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Item
ru: Элемент

en: Read more
ru: Подробнее

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: About
ru: Информация
