Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Item
sk: Položka

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: About
sk: Informácie o
