Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Read more
sl: Preberite več

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: About
sl: O modulu
