Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Item
te: అంశం

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: About
te: గురించి
