Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Item
uk: Елемент

en: Read more
uk: Читати далі

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: About
uk: Про модуль

en: Section subtitle
uk: Підзаголовок секції
