Layout Builder Testimonial Blocks (2.1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Item
ur: شے

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام
