Layout Builder Layouts (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Medium
ja: 中程度

en: Background color
ja: 背景色

en: Extra Large
ja: エキストララージ
