Layout Builder Layouts (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Medium
tr: Orta

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Layouts
tr: Yerleşimler

en: Section title
tr: Bölüm başlığı
