Layout Builder Layouts (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Medium
ru: Средний

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Layouts
ru: Макеты

en: Full width
ru: На всю длину

en: Breakpoints
ru: Точки останова
