Layout Builder Layouts (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Medium
ca: Mitjana

en: Background color
ca: Color de fons

en: Section title
ca: Títol de la secció
