Layout Builder Layouts (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Medium
es: Medio

en: Background color
es: Color de fondo

en: Layouts
es: Diseños

en: Section title
es: Título de sección

en: View Mode
es: Modo de visualización

en: Breakpoints
es: Saltos de pantalla (breakpoints)
