Layout Builder Layouts (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Medium
eu: Ertaina

en: Layouts
eu: Diseinuak

en: Section title
eu: Sekzioaren izenburua
