Layout Builder Layouts (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Layouts
fi: Ulkoasut

en: Section title
fi: Alueen otsikko
