Layout Builder Layouts (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Medium
sk: Stredná

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Layouts
sk: Rozloženia
