Layout Builder Layouts (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Layouts
bo: བཀོད་པ།
